Naše služby

Vstupné vyšetrenie

Na prvom stretnutí si vypočujeme, čo Vás trápi a zaujíma. Skontrolujeme Vaše zuby a ďasná a zhotovíme detailné röntgenové snímky. Spoločne sa dohodneme na ďalšom postupe.

Výplne

Kovové neestetické výplňové materiály splnili svoju úlohu v minulosti. Preto v dnešnej modernej stomatológii používame šetrné a estetické výplňové materiály – znecitlivenie zubu pri vŕtaní je samozrejmosť.

Ošetrenie detí

Tí najmenší by mali absolvovať prvú návštevu stomatologickej ambulancie s prvým prerezaným zúbkom alebo s prvým rokom života. Dôležitá je prvá návšteva, ktorá prebieha hravou formou a detský pacient odchádza s príjemnou skúsenosťou.

Endodoncia – ošetrenie koreňových kanálikov

V prípade zápalu nervu je potrebné jeho odstránenie a vyčistenie a zaplnenie koreňového systému zuba. Trápi Vás vačok pod zubom? – to vyriešime. Vďaka moderným technológiám, ktoré využívame, prináša ošetrenie spoľahlivé výsledky.

Dentálna hygiena, „Air-flow“

Zdravý úsmev potrebuje zdravé ďasná. Odstránenie zubného kameňa a povlakov zo zubov je len prvým krokom. K tomu využívame napríklad šetrnú metódu pieskovania „Air-flow“.

Bielenie zubov

Túžite po svetlejšom úsmeve? Zuby bielime profesionálne, šetrne a so stabilným výsledkom.

Korunky, Mostíky, Fazety

V prípade rozsiahleho poškodenia zuba, keď oprava samotnou výplňou nie je dostatočná, vieme zub nahradiť na nerozpoznanie estetickou keramickou korunkou.

Snímacie protézy

Aj v prípade rozsiahlej straty vlastných zubov sa môžete usmievať. „Umelé“ zuby v protéze už dnes vôbec nemusia pôsobiť umelo.

Stomatochirurgia

Trápi Vás nerozumný zub múdrosti? Zalomený koreň? S tým Vám vieme pomôcť – zuby „netrháme“, ale šetrne vyberáme. Poskytujeme rôzne certifikované výkony dentoalveolárnej chirurgie.