Náš tím

Staráme sa o Váš úsmev

MDDr. Bruno Čalkovský

MDDr. Bruno Čalkovský

Zubný lekár

Ako malý sa rád hrával s Legom. Časom trochu vyrástol a na Lego už čas nemá tak sa „hráva“ so zubami. Stomatológia je jeho koníčkom a keď si otvorí katalóg s najnovšími materiálmi stáva sa z neho nákupný maniak.
S iskrou v očiach spomína na študentské časy a aj preto si ich rád pripomína na Jesseniovej lekárskej fakulte kde sa venuje vzdelávaniu budúcich kolegov ako vysokoškolský pedagóg. Prácu bez hudby si predstaviť nevie a bude rád keď mu pomôžete s výberom.

Mgr. Lenka Friedmannová

Mgr. Lenka Friedmannová

Dentálna hygienička

Dentálna hygiena pre ňu predstavuje poslanie aj záľubu. Od roku 1995 pracovala v zdravotníctve v rôznych odboroch. Štúdium dentálnej hygieny ukončila v roku 2008 súbežne so štúdiom na Jesseniovej lekárske fakulte v Martine v odbore ošetrovateľstvo. Ako dentálna hygienička pracuje od roku 2010. Svoje vedomosti si stále rozširuje účasťou na teoretických a praktických školeniach.

Aneta Furindová

Aneta Furindová

Zubná asistentka

Nie je zrovna ranné vtáča, no keďže do práce dochádza až z Oravy, veľmi na výber nemá. Vždy si však stihne privstať, aby si zaplietla vrkoče. Keby playlist v ambulancii závisel iba od nej, hrali by na striedačku ľudovky so Separom. Ošetrenie koreňových kanálikov je jej „obľúbený“ výkon – predovšetkým upratovanie po ňom. Vo voľnom čase ju môžete stretnúť v prírode so psíkom, tancovať či hasiť miestne požiare.